نشان های دیجیتال توکن چیست؟

دسته‌بندی نشده in

[kc_row use_container=”yes” force=”no” column_align=”middle” video_mute=”no” _id=”873898″][kc_column width=”12/12″ video_mute=”no” _id=”462275″][kc_column_text _id=”20492″]

توکن چیست؟

 موضوع را اینگونه شروع می کنیم که در دنیای بازی های ارز دیجیتال از طریق بازی های دارای رمزهای نشان گذاری شده دیجیتال که توسط شرکت های بازی سازی تولید شده اند دارایی هایی وجود دارند که به آن ها توکن گفته می شود.اکنون جای سوال دارد که توکن چیست؟معروف ترین توکن ها کدامند و ارزش آن ها چقدر است ؟

 اول از همه شما را با تعریف توکن آشنا می کنیم . نشانه دیجیتال که مشابه صدور چک به صورت دیجیتال است. دارنده نشانه حق مطالبه دارایی خود را دارد. هر دارایی قابل انتقال مانند اتومبیل ، خانه ، رایانه یا همچنین دارایی های نامشهود مانند حقوق مالکیت و مجوزها می توانند از طریق نشان های دیجیتال ارائه شوند.این دارای ها شیوه های روزافزون محبوب برای مشاغل و کسب و کار است. سرمایه گذاران ممکن است مشتاق باشند که روند جدیدی را تجربه کنند ، اما باید نسبت به خطرات قابل توجهی که اغلب با این محصولات همراه است ، احتیاط کنند چون واقعیت این است که خرید نشان های دیجیتال می تواند خطرناک باشد و شاید شما در یک سرمایه گذاری از اساس غلط تمام پول خود را از دست بدهید.

 این توکن ها در هر حوزه می توانند نام منحصر به فرد خود را داشته باشند که با آن نام در دنیای تبادل ارز دیجیتال شناخته شده و طی قراردادهای داخلی Blockchain ارزش گذاری می شوند. مشاغل و اشخاص ممکن است نشانه های دیجیتال متفاوتی را به دنیای سرمایه گذاری  با  نوعی “رمزنگاری” (که اغلب “cryptocur یا ارز” نامیده می شود) ارائه دهند که برای جمع آوری بودجه برای انواع پروژه ها مانند نرم افزارها,بازی ها یا دیگر محصولات و خدمات استفاده می شوند.

 ارائه ارزهای دیجیتال به طور معمول از طریق اینترنت مدیریت می شود و به مردم این امکان را می دهد که از یک وب سایت بازدید کنند و با استفاده از ارز فیات (مانند دلار کانادایی) یا رمزنگاری دیگری مانند بیت کوین یا اترور ، نشانه های دیجیتال را خریداری کنند.

 بسیاری از مشاغل نشانه های دیجیتالی را به عنوان سرمایه گذاری به بازارعرضه می کنند که مانند سهام سنتی یک شرکت بسته به موفقیت شرکت ممکن است افزایش یا کاهش یابد.

 در حال حاضرمعروف ترین این توکن با ارزش بالاتری نسبت به بقیه توکن ها بیت کوین می باشد.

 خوشبختانه در کشورمان شرکت هایی هستند که تولید رمز ارزهای مختلفی می کنند که هر کدام ارزش های متفاوتی دارند,برای مثال رمز ارز جم ( الماس ) شرکت بن و فان یکی از آن هاست که  کارایی های خاص خود را دارد.

بن و فان

 در زیر نمونه هایی از ارزهای دیجیتال را برای شما آورده ایم که رتبه بندی آن ها براساس میزان اشغال سهم بازار رمز ارزها تا زمان نگارش این مقاله بوده است.

 = Bitcoin-1 $7,545.86

 Ethereum-2= $153.46

XRP-3 = $0.226744

Tether-4 = $1.01

BitcoinCash-5$220.61

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    چت آنلاین
    ارسال در WhatsApp