طراحی وب اپلیکیشن

طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ in

[kc_row use_container=”yes” force=”no” column_align=”middle” video_mute=”no” _id=”626357″][kc_column width=”12/12″ video_mute=”no” _id=”602236″][kc_column_text _id=”102508″ css_custom=”{`kc-css`:{`any`:{`typography`:{`color|,p`:`#1f87ff`,`font-size|,p`:`18px`,`font-style|,p`:`bold`}}}}”]

طراحی وب اپلیکیشنتا چند سال قبل از صفحات اینترنتی فقط برای تماشای محتوا و یا ارسال پست الکترونیکی استفاده می شد ولی با پیشرفت روزافزون این عرصه قابلیت های زیادی در زمینه اینترنت افزوده شد که یکی از آن ها برنامه های تحت اینترنت یا وب اپلیکشن است.

وب اپ، برنامه کاربردی وب یا نرم_افزار وب به انگلیسی (Web Application) شکل خاصی از برنامه ای است که می توان به آن از طریق اینترنت یا اینترانت دسترسی داشت. همچنین به معنی برنامه ایست که توسط یک مرورگر پشتیبانی شده و ارتباط با مشتری ، محتوا و عملکرد بر اساس تعامل مشتری با وب اپ می تواند تغییر کند.مهمترین ویژگی این فن آوری دسترسی بدون محدودیت مکانی و زمانی به این برنامه در اسرع وقت است.

نحوه کار این گونه برنامه ها با قابلیت بروزرسانی و بدون نیاز به نصب بر روی یک دستگاه است. سیستم‌های خرید و فروش، مزایده‌های آنلاین، رایانامه های تحت وب و ویکی ها نمونه‌ای از برنامه‌های کاربردی وب هستند.وب اپلیکیشن در همه دستگاه ها مانند تبلت ،گوشی همراه و… قابل نصب است.دامنه کاربرد Web App بسیار گسترده است و با کاربردهای مختلفی اعم از بازی،تجاری،آموزشی،سبک زندگی،سرگرمی،سلامت،تناسب اندام،موسیقی،پزشکی و غیره… طراحی می شوند.

شرکت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن تجارت‌داران فردا با تجربه و نمونه کارهای درخشان با استفاده از تیم متخصصان و تکنولوژی های روز دنیا بر اساس نیازهای مختلف این خدمات را در دسته بندی های جذاب مختلف با کاربری های مختص به این خدمات به صورت زیر به شما ارائه می دهد.

سایت خبری-اپلیکیشن:
ساختار نامحدود (تعریف نامحدود انواع صفحات اعم از درباره ما ، خدمات، گالری، اخبار ،تماس با ما و…)
چیدمان متنوع (امکان تعریف انواع لیست های خبری در تب های متفاوت )
پرداخت آنلاین ( امکان پرداخت آنلاین جهت دریافت مبلغ تبلیغات )
امنیت و بروزرسانی ( دارای افزونه های امنیتی قوی برای جلوگیری از هک شدن یا اسپم کردن سایت)

سایت فروشگاهی-اپلیکیشن:
جستجو و فیلتر (تعریف انواع فیلتر و جستجوی پیشرفته روی ویژگی های محصولات )
پرداخت (تعریف انواع روش های پرداخت مانند پرداخت در محل یا اتصال به درگاه های بانکی)
تخفیفات ( قابلیت تعریف انواع سناریو های تخفیف و فروش )
امنیت و بروز رسانی ( دارای افزونه های امنیتی قوی برای جلوگیری از هک شدن یا اسپم کردن سایت)

از طریق این لینک می توانیدبه لیست تعرفه های خدمات طراحی سایت شرکت تجارت داران فردا دسترسی پیدا کنید.

[/kc_column_text][/kc_column][/kc_row]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    چت آنلاین
    ارسال در WhatsApp