سیاست اصلی و استراتژی شرکت تجارت داران فردا بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا شده است و بر همین اساس کلیه سیاست‌ها و تصمیم‌ گیری‌ های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است.
تیم تجارت داران فردا در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:

سیاست شماره 1

هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد به کاربران است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی امنیت کوپن های ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار کوپن قابل شناسایی باشد. همچنین تیم تجارت داران فردا در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است اطلاعات کاربران و اعضای شرکت تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌شود.

سیاست شماره 2

شرکت تجارت داران فردا بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

سیاست شماره 3

کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی از پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌ هایی را که از سوی شرکت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف شرکت به آنان ارسال نمی‌شود.

جهت پرسش هرگونه سوالی درخصوص حریم کاربران در تجارت داران فردا، با ما تماس حاصل نمایید: info@tejaratdaran.ir

    چت آنلاین
    ارسال در WhatsApp