خانه » توافق نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی

توافق نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی

 

قوانین استفاده از اپلیکیشن تجارت داران

تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت اپلیکیشن تجارت داران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و هر دو طرف (اپلیکیشن تجارت داران و مشتریان) ملزم به رعایت قوانین و مقررات می باشند.

همچنین در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‏‌ها و سرویس‏‌های اپلیکیشن تجارت داران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می شود .

سیاست حفظ حریم خصوصی در اپلیکیشن تجارت داران

به خاطر بازدید شما از اپلیکیشن تجارت داران سپاسگزاریم. امیدواریم با کسب اطلاعات کافی در مورد خدمات ما، از این اپلیکیشن بهره ی کافی را ببرید.

ما تلاش می کنیم در حد توان از حریم شخصی شما محافظت کنیم و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن ‏‌تر و امن ‏‌تر شدن استفاده شما از اپلیکیشن تجارت داران را، توسعه می دهیم تا تجربه امن و راحتی را در استفاده از خدمات تجربه کنید.

به منظور آرامش خاطرتان در مورد محافظت از حریم خصوصی تان، شما را از نحوه ی جمع آوری، ذخیره، استفاده و پردازش اطلاعات شخصی تان که در تعامل شما با اپلیکیشن تجارت داران در اختیار ما قرار می گیرد، آگاه می گردانیم.

وقتی از اپلیکیشن تجارت داران استفاده می کنید، به این معناست که تدابیر حفظ حریم خصوصی ما را تأیید کرده اید.

– ما چه اطلاعاتی را از شما جمع آوری میکنیم و چگونه این کار را انجام می‌دهیم؟

درصورتی که بدون ورود به پنل مشتریان از اپلیکیشن تجارت داران استفاده کنید، هیچ گونه اطلاعاتی از شما ثبت نمی شود. جهت ورود و استفاده از خدمات پنل مشتریان ، شماره تماس و رمز عبور شما جهت احراز هویت شما در صفحه ورود از شما دریافت می شود.

– روش های ما برای حفظ حریم خصوصی و محافظت از اطلاعات شما :

استفاده از روش های سازمانی و نرم افزارهای مناسب با توجه به تکنولوژی های روز در دسترس

ذخیره سازی اطلاعات در محیط های امن که در دسترس عموم قرار ندارد.

درخواست  تایید هویت از شما، هنگامیکه تقاضای دسترسی به اطلاعات شخصی تان را دارید.

از اطلاعات شخصی شما به چه منظور استفاده می نماییم؟

در پنل مشتریان اطلاعات مربوط به شما که زمان ثبت سفارش از شما دریافت شده است به شما نمایش داده می شود. این اطلاعات صرفا جهت امکان استفاده شما از خدمات و پیگیری پروژه شما مورد استفاده قرار میگیرد.

در صورتی که قوانین کشور توسط شما نقض شود، ما اطلاعات شخصی شما را در صورت درخواست مراجع ذیربط قانونی در مقابل حکم قضایی و در حد ضرورت مورد درخواست مرجع قضایی در اختیار آنها قرار خواهیم داد.

شما همیشه می توانید از ارایه ی هر گونه اطلاعات شخصی به ما خودداری نمایید. به هر حال، همان گونه که در قسمت های قبل گفته شد، اگر شما این گزینه را انتخاب کنید، در استفاده از فعالیت ها و امکاناتی که ما می توانیم به شما عرضه کنیم، محدود می شوید.در نهایت توجه داشته باشید که حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده خود کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.